Marka Tarihçesi

FloraDent Marka Hikayesi

Dişler, insanlığın ortaya çıktığı ilk günden bu yana hayati öneme sahip olan organlardandır. Ayrı ayrı görevleri olan fakat yapı itibarı ile bir arada belirli bir düzeni bulunan dişler, ilkel çağlarda insanların çok sert yiyecekleri parçalamasını ve yaşamlarını idame ettirmesini sağlamıştır.
İşte Flora Diş Klinikleri’nin hikayesi de “dişe değer veren ve mesleğini çeşitli hastanelerde aşk ile yapan” 2 diş hekiminin 2011 yılında Beylikdüzü Beykent’te ilk diş kliniklerini kurma kararıyla başlamıştır.
İş hayatında dişe dokunan işler yapan bu iki hekim, kadınların istediği zaman ne kadar başarılı ve güçlü olabileceğini kanıtlar nitelikte bir duruş sergilemiştir. İnsanları gülme rahatlığına yeniden kavuşturan Dt. Vildan Zorlu, tıpkı kendisi gibi diş hekimi ve aynı zamanda ortağı olan, Ağız Diş Sağlığı Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Dt. Neşe Kahraman Özkan ile birlikte insan hayatına dokunmanın hissettirdiği güzel duygular ile her yeni gün, bir önceki günden daha çok çalışıyor ve hedeflerine bir adım daha yaklaşıyor. Kurum kültürü yerleşmiş ve her şubesi diğeri ile aynı kalitede hizmet veren Flora Diş Klinikleri, kurucu 2 hekiminin yanı sıra yaklaşık 10 farklı diş hekimi ile aynı istek ve ruhla çalışmalarına devam etmektedir. Kaliteli, fonksiyonel, estetik sonuç ve müşteri mutluluğu mottosu ile tedaviler gerçekleştiren Flora Diş Klinikleri ekibi, fayda odaklı bu yolda hiç durmadan ilerleyeceğine ve kısa vadede mevcut kitlesini genişleteceğine inanarak çalışıyor. Başta hastaları olmak üzere, Flora Diş Klinikleri markasının gelişiminde etkisi olan herkese teşekkürlerini sunuyor. Flora Diş Klinikleri, harika (d)işler yapmak için hastalarını bekliyor. Her Gülüşte Zarafet.

Videoyu oynat
Open chat
Floradent Diş Kliniği
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim